Baltas ekranas

Idealus vyras

Idealniy muzhchina (2020)

Filmas rusų kalba su lietuviškais subtitrais Svetlana – miela, geraširdė mergina, trokštanti mylėti ir būti mylima, tačiau ji nuolat pritraukia įvairius šunsnukius. Išsiskyrusi su dar vienu neištikimu „kadru“, mergina įsidarbina įmonėje, pardavinėjančioje robotus. Šie visiškai nesiskiria nuo žmonių, lengvai prisitaiko prie konkretaus pirkėjo asmeninių savybių, ydų bei charakterio, tampa geriausiais jų draugais, bičiuliais ir partneriais. Tiesa, nutinka visko. Kai vieno roboto programinėje įrangoje kažin kas sugenda ir firmos...
Plačiau

Filmas rusų kalba su lietuviškais subtitrais

Svetlana – miela, geraširdė mergina, trokštanti mylėti ir būti mylima, tačiau ji nuolat pritraukia įvairius šunsnukius. Išsiskyrusi su dar vienu neištikimu „kadru“, mergina įsidarbina įmonėje, pardavinėjančioje robotus. Šie visiškai nesiskiria nuo žmonių, lengvai prisitaiko prie konkretaus pirkėjo asmeninių savybių, ydų bei charakterio, tampa geriausiais jų draugais, bičiuliais ir partneriais. Tiesa, nutinka visko.

Kai vieno roboto programinėje įrangoje kažin kas sugenda ir firmos vadovai rengiasi išsiųsti jį remontui, Svetlana paprašo parduoti tą robotą jai, kadangi… jį įsimylėjo.

Brangus pirkinys pasiteisina su kaupu. Robotas – atidus, paslaugus, dėmesingas; puikiai ruošia valgį, padeda namų ruošoje ir yra nenuobodus pašnekovas. Dienos bėga ir Mergina pamažu suvokia, kad jos gyvenime štai taip keistai atsirado visą laiką ieškotas idealus vyras. Tik ar jis tikrai toks idealus?

Režisierius:Marius Vaisbergas

Šalis:Rusija

Trukmė:1h 32 min

Cenzas:N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda

Metai:2020

KONTAKTAI

Susisiekite su mumis

Matas Valiulis
Tel. +37062831871
El. p. matas@baltasekranas.lt

 
Gediminas Stankaitis
Tel. +370 (690) 90 783
El. p. baltasekranas@gmail.com

© 2020 baltasekranas.lt    I    Privatumo politika